vkb eka

Kas mēs esam?

SIA „Vides Konsultāciju Birojs” savu darbību uzsāka darbību 1996.gada februārī. Tā laika jauno, pozitīvi domājošo un ambiciozo savas nozares speciālistu mērķis bija nodrošināt kvalitatīvus un profesionālus vides konsultāciju pakalpojumus katram klientam.

Pieredzējuši vides zinātņu, ģeoloģijas, hidroģeoloģijas, bioloģijas, transporta un infrastruktūras pētījumu jomas speciālisti joprojām ir uzticīgi sākotnējam mērķim.

Mūsu ilgstošo klientu vidū ir lielākie skandināvijas degvielas tirgotāju pārstāvji Latvijā, tirdzniecības ķēdes, atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumi, arhitektu un projektēšanas biroji, publiskās iestādes un organizācijas, joprojām paplašināmies un vienmēr esam atvērti sadarbībai ar jauniem partneriem.

Jau vairākus gadus SIA "Vides Konsultāciju Birojs" ir Latvijas degvielas tirgotāju asociācijas (LDTA - www.ldta.lv) biedrs. 

Kāpēc mēs

1
Pieredze

Nav īpašas nozīmes stāstīt, ka esam vislabākie, visgudrākie, visātrākie vai  ar vislabāko cenu - to dara visi.  To, ka esam labākie tajā, ko darām zinām gan mēs, gan mūsu klienti. Tomēr atšķirībā no citām tirgū esošām kompānijām, VKB ne tikai grib, bet arī var sniegt augstas kvalitātes pakalpojums visās darbības jomās. Profesionāli speciālisti, sava materiāli tehniskā bāze un teju divdesmit gadus ilga pieredze tirgū ļauj piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu augstā profesionālā līmenī saprātīgos termiņos ar adekvātām izmaksām.

Uzņēmumam raksturīga nepārtraukta attīstība, mūsu virzītājspēks ir mūsu klienti un rūpes par vides ilgtspēju. Mūsu rīcībā ir Eiropas līmeņa tehniskais nodrošinājums, kas nodrošina iespēju realizēt gan vienkāršus, gani specifiskus un sarežģītus pētījumus un pakalpojumus.

 
2
Plašas pakalpojumu iespējas

Salīdzinot ar radniecīga profila uzņēmumiem Latvijā, mēs piedāvājam plašāko pakalpojumu klāstu, sākot no vides konsultācijām un beidzot ar ūdens ieguves atradņu ierīkošanu jebkurā Latvijas Republikas vietā. VKB labprāt risina dažādus interdisciplinārus un kompleksus  jautājumus, pielāgojot savas iespējas klienta vajadzībām.

Vides pakalpojumu nodrošināšanas jautājumos mūsu partneris ir SIA Lautus.

 
3
Profesionāla komanda

Mūsu uzņēmumā strādā labākie no Latvijas labākajiem nozares speciālistiem. Mēs strādājam komandā, lai spētu piedāvāt optimālāko rezultātu ikviena projekta plānošānā un realizācijā, bet ar savu attieksmi pret darbu esam panākuši ilgstošu mūsu klientu uzticību.  Mūsu speciālisti sistemātiski turpina papildināt savas zināšanas, apgūstot jaunas tehnoloģijas un mācoties no citu valstu labāko lietpratēju pieredzes.

Mūsu komanda

Kontaktinformācija
vides konsultacijas
: EVA ALLIKA
: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
: +371 26687021
urbsana pakalpojumi
: DZINTARS LĀCIS
: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
: +371 67557668
monitorings pakalpojumi
: EVA ALLIKA
: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
: +371 26687021
udensapgade pakalpojumi
DZINTARS LĀCIS
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
: +371 67557668
laboratorijas pakalpojumi
IEVA FOGELE
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
: +371 67552209